O nás

Jsme firma, zabývající se komplexním zpracováním dřeva. Naše ucelená výroba začíná nákupem kulatiny a jejím následným zpracováním. Z takto zpracované kulatiny vyrábíme především lepené hranoly (eurohranoly) pro výrobu dřevěných oken a dveří, jak vnitřních, tak vchodových. Na dveře vyrábíme speciální lepené hranoly sendvičové konstrukce (frízy), aby dveře vyrobené z toho materiálu byly tvarově stálé a nedeformovaly se.

Dále nabízíme, jako souběh výroby, radiální spárovky, podlahová prkna, palubky, plotovky, střešní latě a atd. Dalším stupněm zpracování je výroba dřevěných oken (eurookna), vchodových i vnitřních dveří a výstavba zimních zahrad. Hlavní naší výhodou v této výrobě je použití nejnovějších trendů výroby. Hlavní přednost je, že okna vyrábíme bez obvodového frézování + impregnace před slepením, tzn. 100% obrobený díl křídla a rámu ošetříme impregnací a barevným základem ještě před slepením samotného okna. Dokážeme dodat, jak standardní tvary stavebních výplní, tak obloukové, kulaté a další atypické tvary.

Dveře vyrábíme ve standardním provedení, tj. rámová konstrukce křídla nebo v modernějším provedení, tj. sendvičová konstrukce. Design a styl dveří dokážeme vyrobit dle přání zákazníka. Okna a dveře také dodáváme jako vyfrézované polotovary k dalšímu zpracování. Toho využívají především truhláři, pro které je toto ulehčením výroby.

Dále se zabýváme výstavbou nízkoenergetických rodinných domů (montovaných domů, dřevostaveb). Domy stavíme na svých parcelách a kompletně dokončené je prodáváme nebo v případě zájmu zákazníka, můžeme dodat dům na jím určené místo. Dům je možné vybírat z našich typových domů. Stadium dokončení zaleží vždy na dohodě s investorem. Dům může být dodán jako hrubá stavba nebo kompletně na klíč.