Stromovka II


Adresa: Třebínská 1758, České Budějovice 2

Plocha zastavěná: 170 m2

Plocha užitná: 260 m2

Plocha pozemku: 707 m2

Plocha zahrady: 537 m2

Terasa: 87 m2

Parkovací stání: 1x Garáž: 1x

   PRODÁNO


POPIS:

Tento nízkoenergetický dům je kombinací dvou stavebních systémů, kdy první nadzemní podlaží je zděné s příslušnou izolací a první patro je nízkoenergetická dřevostavba.

Největší konkurenční výhodou a předností , která zaručuje neměnné užitné vlastnosti domů je použití LEPENÝCH VRSTVENÝCH HRANOLŮ (BSH EN 386) do konstrukce staveb. Ta tvoří NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST celého domu.

Montované první patro je vyrobeno jako difúzně otevřená dřevostavba, kde stěny domu „dýchají“. Hlavní výhody montovaných staveb je jejich rychlá výstavba a vynikající tepelně izolační vlastnosti. Nízkoenergetické domy s garancí kvality jsou pečlivě postavené domy, kde bydlíte s velmi nízkou spotřebou energie na vytápění i další provoz ve srovnání se současnou běžnou výstavbou.

Všechny domy z kategorie NÍZKOENERGETICKÝCH mají tepelnou prostupnost stěn do U 0,19kW. Tyto nízké hodnoty energetické náročnosti i tepelné prostupnosti Vám zaručí v zimě nízkou ztrátu vnitřního tepla domu a snížení nákladů na vytápění na minimum.


KE STAŽENÍ:

http://www.domyzastromovkou.cz/img/pdf_ico.pngPůdorys 1. NP http://www.domyzastromovkou.cz/img/pdf_ico.pngPůdorys 2. NP http://www.domyzastromovkou.cz/img/pdf_ico.pngPohled - Sever/ Východ http://www.domyzastromovkou.cz/img/pdf_ico.pngPohled - Jih/Západ